Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Shitet Samsung s5

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 05/04/2017 3:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
samsung-galaxy-s5-g900f

Përshkrimi


Shitet teleoni samsung s5 në gjendje të rregullt dhe punon shumë mirë


857 total views, 1 today

  

Listing ID: 84758e510a16e287

Sponsored Links