Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€170

Shitet PlayStation Slim+Multiman lojërat 2017

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 30/03/2017 2:55 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Sony-PlayStation-PS3-Slim-Console-FL

Përshkrimi


Ps3 është në gjendje perfekte dhe i ka mbi 10 lojëra të ndryshme të gjitha 2017


1299 total views, 1 today

  

Listing ID: 32958dd1c607cb39

Sponsored Links