Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€140

Shitet PlayStation3 SLIM me Multiman 140€

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 10/07/2017 12:47 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
download

Përshkrimi


Ps3 është në gjendje të rregullt dhe i ka të gjitha lojërat 2017 me multiman


952 total views, 1 today

  

Listing ID: 4715963776ab0b4f

Sponsored Links