Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten Banesat në Qendër të Preshevës

  • Rruga: M.Tita
  • Lokacioni: Përball Komunës së Preshevës
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 15/07/2018 8:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
37186948_10214719906969179_1060407093007220736_n
37264472_10214719910849276_4080678758988644352_n37157853_10214719912009305_3203659206083215360_nTipi A28642710_10213703439838136_541014105_o

Përshkrimi


Shiten Banesat në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito, përball Komunës së Preshevës. Banesat janë në katin e 2-të dhe të 3-të. Banesat posedojn 3 dhoma gjumi, Qendrim ditor, kuzhin, WC, banjo. Ndertimi është bërë me kualitet të lartë dhe gjithashtu ofrojm furnizimin me ujë te pishëm 24h . Objekti posedon vetem 4 banesa qe ofron exclusivitet te blerësit potencial! Objekti është I pajisur me leje ndërtimi me Nr. të lejes ROP–PRE-30035-CPIH-4/2017 dhe te gjitha dokumentat bartëse, per vertetim mundeni te pyesni ne zyren e urbanizmit. Objekti është në përfundim dhe blersit potencial munden me kontaktu per më shum informata rreth Cmimit apo rreth Banesave në numrat e tel.

Mob.  +381606600460

Viber. +4917623407100


1451 total views, 1 today

  

Listing ID: 5375b4bb1b2b0bc0

Sponsored Links