Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Banesa në Qendër të Preshevës

  • Rruga: M.Tita
  • Lokacioni: Përball Komunës së Preshevës
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 04/03/2018 3:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
28768305_10156112011164344_253530908_o
28642710_10213703439838136_541014105_o

Përshkrimi


Shitet Banesa në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito. Banesa është në katin e 2 dhe posedon 3 dhoma gjumi, Qendrim ditor, kuzhin, WC, banjo gjithashtu dhe furnizimin me ujë te pishëm 24h. Objekti posedon vetem dy banesa qe ofron exclusivitet te blerësit potencial!  Objekti është I pajisur me leje ndërtimi me Nr. të lejes ROP–PRE-30035-CPIH-4/2017 dhe te gjitha dokumentat bartëse, per vertetim mundeni te pyesni ne zyren e urbanizmit. Për më shum informata rreth Cmimit apo rreth Banesës na kontaktoni në numrat e tel.

Mob.  +381606600460

Viber. +4917623407100


1830 total views, 1 today

  

Listing ID: 3215a9c14254d991

Sponsored Links