Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten yrtet

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 09/02/2018 4:49 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
437996-375x500
20150719_17324820151213_120507

Përshkrimi


Shiten yrtet ne rr.15 nentori rruges per stacion hekurudhor, perball VM Center. Posedojn rrugen ujin kanalizimin dhe rrymen. Per me shume info, kontaktoni ne numrat e telefonit.


2471 total views, 1 today

  

Listing ID: 9165a7db7fa241bb

Sponsored Links