Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Chip Tunning per Diesel dhe Benzin motora

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 27/04/2018 6:14 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
tunimmm
tunichhh

Përshkrimi


Chip Tunning eshte paisje qe ja rrit fuqin motorit rreth 35% .
Kjo paisje vendoset ne OBD-e autonjetit,ne prizen ku diagnostikohet automjeti.Mundesh me heq apo me vendos mbas deshires tende.Ka nje perparesi qe Chip tunning nuk e ke bere ne kompjuterin e automjetit tuaj ne ECU ne nuk mundesh ta hekesh më,kjo paisjet vendoset jasht dhe mundesh ta hekesh kur te duash dhe ta vendosesh.
Per benzin motora nga 1 jnari i vitit 2001
Per Diesel motora nga 1 janari i vitit 2003
na kontaktoni per informata +381637584819


772 total views, 1 today

  

Listing ID: 4575ae2bfc78ee4b

Sponsored Links