Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Auto Diagnostifikim Vag Com 17.8 Ross-Tech vetem VW

  • Rruga: Bujanoc
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 27/04/2018 5:59 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
vcds 2
vcds 329136897_1883337975031692_8149169809540513792_n

Përshkrimi


Diagnostifikim I verzionit te fundit per VW VCDS 17.8 VW Audi Shkoda Seat.Ka mbi 22.000 gabime qe I njeh,lexon kilometrat e sakta nga ECU e motorit dhe shume opcijone tjera Regjenerim te Dusel Partikel filter.Kontakto ne numrin 0637584819


768 total views, 1 today

  

Listing ID: 2545ae2bc450886d

Sponsored Links