Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€40

3D panoram kamerë në formë të poqit elektrik.

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 11000
  • Postuar: 23/03/2018 11:17 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1a

Përshkrimi


Kjo kamerë sigurie është e dizajnuara për përdorim në ambiente të mbyllura si dhoma, lokale, zyre etj.. ndërsa është e pajisur me një sërë karakteristikash të avancuara, karakteristika të sigurisë dhe lidhje të shpejtë.

Pamjen e kamerës mund ta shikoni përmes IP nga çdo kompjuter, celular apo tablet, ndërsa kamera lidhet përmes wifi’së.

Ajo është e pajisur me një gjatësi fokale prej 2.8 mm dhe me një kënd shikimi prej 105 shkallëve horizontalisht.


1461 total views, 1 today

  

Listing ID: 575ab58afce42d6

Sponsored Links