Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Banesa në kompleksin ”Dardania”, Fushë Kosovë.

  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 15/03/2018 9:16 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Cima 3
27539999_236749610200281_6815548833137558556_ncima 2.Cima 4

Përshkrimi


-Banesa ka 108.5 m² në katin e 6
-Salloni me kuzhinë
-Tri dhoma gjumi
-Dy banjo
-Depo
-Teras

Investitor : Cima Construction

Përshkrimi :
Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendët në qendër të Fushë Kosoves, 50 metra nga shkolla Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dritare tri shtresore.

-Banesa është afër përfunditmit dhe ka dokumentacion të plotë.

Kontakt : Mob +386 49 333 621 ( Viber )
Mob +386 49 30 20 16 ( Viber )
e-mail : celesi.ks@hotmail.com


989 total views, 1 today

  

Listing ID: 3175aaae2b8aa088

Sponsored Links