Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Banesa në kompleksin ”Dardania”

  • Lokacioni: Fushë Kosovë.
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 27/02/2018 7:25 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Cima 3
tipi 4 83 mCima 2cima 1

Përshkrimi


-Banesa ka 83.1 m² në katin e 4
-Salloni me kuzhinë
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Investitor : Cima Construction

Përshkrimi :
Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendët në qendër të Fushë Kosoves, 50 metra nga shkolla Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dritare tri shtresore.

-Banesa është afër përfunditmit dhe ka dokumentacion të plotë

Për më shumë info pëlqeje fane page : celesi.ks


955 total views, 1 today

  

Listing ID: 9615a95b08ed749b

Sponsored Links