Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Banesa në kompleksin ”Dardania”, Fushë Kosovë.

  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 15/03/2018 9:26 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
cima 2.
88.3Cima 5CIma 6

Përshkrimi


-Banesa ka 88.3 m² në katin e 3
-Salloni me kuzhinë
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Investitor : Cima Construction

Përshkrimi :
Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendet në qendër të Fushë Kosoves, 50 metra nga shkolla Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dritare tri shtresore.

-Banesa është afër përfunditmit dhe ka dokumentacion të plotë.

Kontakt : Mob +386 49 333 621 ( Viber )
Mob +386 49 30 20 16 ( Viber )
e-mail : celesi.ks@hotmail.com


1357 total views, 1 today

  

Listing ID: 5785aaae4edc5d51

Sponsored Links