Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Banesa në kompleksin ”Rudi” ,

  • Lokacioni: Fushë Kosovë.
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 27/02/2018 7:19 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
rudi
58Rudi 1

Përshkrimi


-Banesa ka 58.25 m² në katin e 3
-Salloni me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Përshkrimi :
Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, 2 lifta, dyer kundër zjarrit, nxemjet qëndrore dhe dritaret janë prodhim Gjerman.

-Banesa është ndërtim i ri me dokumentacion të plotë.


799 total views, 1 today

  

Listing ID: 2385a95af0665866

Sponsored Links