Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Banesa në kompleksin ”Rudi” ,Fushë Kosovë.

  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 15/03/2018 9:13 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
rudi
81.3727292957_1600465376712434_1833865743_n27265385_1964381363827969_504405273_o

Përshkrimi


-Banesa ka 81.37 m² në katin e 8
-Salloni me kuzhinë
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Teras

Përshkrimi :
Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, 2 lifta, dyer kundër zjarrit, nxemjet qëndrore dhe dritaret janë prodhim Gjerman.

-Banesa është ndërtim i ri me dokumentacion të plotë.

Kontakt : Mob +386 49 333 621 ( Viber )
Mob +386 49 30 20 16 ( Viber )
e-mail : celesi.ks@hotmail.com


1652 total views, 1 today

  

Listing ID: 5505aaae140d00c5

Sponsored Links