Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet Banesa në kompleksin ”Rudi”, Fushë Kosovë

  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 15/03/2018 9:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
rudi
94 Objekti rudi kati 3 ka lindjaRudi 3Rudi 4

Përshkrimi


-Banesa ka 94,12 m/2 në katin e 3 nga lindja.
-Salloni me kuzhinë
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Teras me gjelbrim

Përshkrimi :
Banesa gjendët afër shkollës Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dyer kundër zjarrit, nxemjet qëndrore dhe dritaret janë prodhim Gjerman.

-Banesa është ndërtim i ri me dokumentacion të plotë.

Kontakt : Mob +386 49 33 36 21 ( Viber )
e-mail : celesi.ks@hotmail.com


1458 total views, 2 today

  

Listing ID: 6975aaae5a37faae

Sponsored Links