Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Banesa në kompleksin ”Dardania”, Fushë Kosovë

  • Rruga: Dardania
  • Lokacioni: Fushë Kosovë
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Postuar: 06/03/2018 7:44 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Cima 5
Cima 451.1 m2cima 1

Përshkrimi


Fan Page: celesi.ks

-Banesa ka 51.1 m² në katin e 4
-Qëndrim Ditor
-Kuzhina
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Teras

Investitor : Cima Construction

Përshkrimi :
Kompleksi është me standarde Evropiane dhe gjendët në qendër të Fushë Kosoves, 50 metra nga shkolla Mihal Grameno.
Kompleksi ka hapsir të gjelbërt, Parking, 2 lifta, dritare tri shtresore.

-Banesa është afër përfunditmit dhe ka dokumentacion të plotë.

Kontakt : Mob +386 49 333 621 ( Viber )
Mob +386 49 30 20 16 ( Viber )
e-mail : celesi.ks@hotmail.com


1455 total views, 1 today

  

Listing ID: 3525a9eef9286b48

Sponsored Links